Muži v dámském - SEZNAMKA
Ahoj, nejsemúplně ženský typ, v reálu naprosto bez pochyb muž. Ale od chvíle, co jsem ze zvědavosti jako malej oblíkl ženské jednodílné plavky, to ve ...
SEZNAM FILMŮ •
Seznam filmů v databázi Guevara / El 'Che' Guevara "Defektiv" Boone / Where's Marlowe? "Mrtvý" boss / Mad Dog Time "O" / O
Naše knihy | Nakladatelství ČAS
V tajemném Údolí kouzelníka, kam se obávají vkročit i otrlí beduíni, spí v nepřístupné hrobce královna Tera, panovnice z thébské dynastie.
Kateřina Lojdová •
Podle mě je zajímavě, jak dokáže Katka změnit styl hlasů, například jako mírně střeštěná Jen v Ajťácích oproti klidné Cailleigh v Kriminálce Miami...
V plné nahotě -
V plné nahotě se řeší ve článku na webu Módní Peklo. Tady žije móda!
Městské divadlo Brno |
Informační a publicistický portál o divadle: informace, recenze, hodnocení, ankety, diskuse, blogy, odkazy, přehledy v dynamickém balení.
Střihy sukní a jak je nosit -
V jedné z těch českých zásilkových služeb si kupuju letní kalhotky s nohavičkou. Jsou ušité z takového toho klasického materiálu, jako bývalo kombiné.
Tri sestry Banditos
V dobách před Facebookem jsme sem psali různý věci. Huh, to byly hustý zápisky. u 1.8. 2009 Letní festival Plutofest na Peruci je pro nás zajímavý tím ...
Seriály |
Díly; Hřbitov a skrytá kamera--korektoři, prosím, něco semka doplňte, mě napadlo jen toto: Spousta lidí je u hřbitova nervozní...a už víme proč :-)
Program Feministek | Feministky
1, Močení v sedě i pro muže proč? akorát závist že ty nemůžeš, a pokud je to kvůly hygijeně myslím že není problém po sobě uklidit.
204068 Věra Martinová - Vrcholky (Best Of), CD Věra Martinová - Vrcholky (Best Of), CD 8590442040686 Průřez repertoárem první dámy české country.
kluk mrda kluka